Šmejdi v naší společnosti

Vypůjčil jsem si označení, které zpopularizoval film Šmejdi Silvie Dymákové z roku 2013. Jedná se o lidi, kteří se snaží vydělat na slabších, méně informovaných, handicapovaných a bezmocných. Lidské hyeny, které se neštítí ničeho, protože zřejmě jejich dětství a rodina stála za prd.
Na této stránce budu uvádět příklady různých šmejdů, ať již z "businessu" nebo třeba politiky. Většinou půjde o přebrané materiály, protože se snažím hlavně dávat lidem vědět. Nebo jenom odkazy.Případ 2: Prezident Zeman je šmejd (2013, 2014, 2015-2018)

Update: Obávám se, že není v mých silách evidovat všechny ostudy, sviňárny, lži a podpásovky Miloše Zemana. A taky na to nemám nervy. Důvodů a důkazů jsou desítky. ------------
V tomto případě se jedná o celou skupinu důkazů, kterých je plný internet a nemám čas to sem všechno přepisovat, takže zatím jeden článek za všechny. Dle mého skromného osobního názoru je prezident Miloš Zeman šmejd, protože poškozuje prestiž České republiky v zahraničí, což mj. dokazuje níže uvedený článek z E15 ze dne 20. 11. 2014, který cituje Washington Post.

Článek z E15
Originální zdroj článku

Další zdroje k potvrzení šmejdství a ostudy, kterou dělá republice:
Pět případů, kdy Zeman neprospěl Česku [Echo24 31.3.2015] - Deník ECHO24.cz přináší pět nejvýraznějších případů, kdy za dva roky svého prezidentství neprospěl Česku Miloš Zeman.
Americké pivo je jen špinavá voda - článek na IDNES s tímto titulkem záhy po zveřejnění zmizel, ale v zahraničí jej použili (‘American beer is just filthy water’ - Czech President) [24. 11. 2014]; i když má třeba pravdu, jako prezident si to dovolit nemůže, ať si to říká na chalupě v hospodě, ale na mezinárodní návštěvě (třebaže jiného státu)?!
Mluvil jak puberťák, chtěl odvrátit pozornost od Číny, píší o Zemanovi Němci [LN 4. 11. 2014] - originál "Skandal- Interview von Tschechiens Präsident Zeman"
Miloš Zeman - Opilý český prezident v ruské TV [14. 5. 2013]; mimochodem p. Němcová, v té době předsedkyně Poslanecké Sněmovny PČR, 6. 11. 2014 potvrdila v DVTV, že byl opilý (zde)Oko za oko:
Prezident Miloš Zeman, novoroční projev (Bubílková, Šimek)
Uniklý záznam novoročního projevu prezidenta Miloše Zemana(1.ledna 2014)
Zeman je alkoholik a lhář, vypálil Štětina. A rozpovídal se o zbraních pro Ukrajince [21. 11. 2014]
Zase ožralej? - Slovensko
XINDL X - Zdravíme vás pane prasidente

Co dále se mi na šmejdovi Zemanovi nelíbí:
IDNES: Zeman: Šumavský národní park bych zrušil, v Rakousku se vesele lyžuje
IDNES: Zemanův výrok o ČT připomněl trend zemí V4. Západ média nezestátňujePřípad 1: Jak vykrást národní park

Článek z roku 2011, který ukazuje klientelismus a pohrdání přírodou, odborníky a historií šumavského národního parku šmejdem Janem Stráským
Jan Stráský (Wiki) naštěstí koncem června 2012 své působiště opustil (viz iHNed), nicméně jako příklad bezohlednosti to tu nechám viset stále.
Zdroj článku: Nový prostor č. 386 (1.11.2011)
Pokud nebude nějaký link platný, dejte mi vědět na , zkusím brzy opravit. Stejně tak můžete psát i své názory a rozpory k uvedenému. Každý slušný a podepsaný příspěvek zveřejním. Vše zde uvedené je pouze můj osobní názor, který jsem si udělal na základě informací z veřejných zdrojů.[ Nahoru | Home Page ]
Poslední změna: 24. 6. 2016 ((C)reated in 9/2014 by Harry)