Sympatizuji a podporuji

(Víceméně) pravidelně

Podporuji prodejce Nového prostoru jeho koupí - tito lidé se snaží svůj život změnit a pracují. Navíc Nový prostor je časopis s kvalitními články a alternativou k současným politicky a ekonomicky závislým médiím.
Organizaci Člověk v tisni snad všichni znají, jedná se o největší českou neziskovku při České televizi, která působí snad po celém světě a řada lidí ji zná jako organizátora festivalu Jeden svět.
Arnika je česká nezisková organizace, která spojuje lidi usilující o lepší životní prostředí.
Blízká je mi zejména kampaně Plechovka pro alej a Odpad je surovina.Nárazově

Liga proti rakovině
Jednou ročně nákup kytičky měsíčku lékařského je asi nevytrhne, ale kdyby tu dvacku dal každý..
Letos 25 let (1990-2015) od založení profesorem Dientsbierem.


Výcvik vodících psů
Slepí lidé to mají těžké, to je jasné. Vodící pes je jejich očima a nejbližším přítelem. Jeho výcvik však stojí čtvrt milionu korun. Můžete tedy přispět a to nejen penězi (na účet, DMS), ale třeba i staráním se o štěně. Více informací na www.vycvikvodicihpsu.cz.
Podpořte sdružení VODICÍ PES, O.S. zasláním SMS ve tvaru: DMS VODICIPES na telefonní číslo 87777. Projekt DMS je provozován Fórem dárců, cena SMS je 30 Kč. Přispívat můžete také pravidelně, každý měsíc, po dobu jednoho roku. Stačí odeslat SMS ve tvaru DMS ROK VODICIPES na číslo 87777 a každý měsíc Vám bude automaticky odečtena částka 30 Kč. Více na www.darcovskasms.cz.


Skutečná pomoc
Skutečná_pomoc


Právo na přístup k pitné vodě pro všechnyOchrana divoké přírody v USA
Konto bariéry, trochu opomíjená nadace Charty 77, jejíž hlavním cílem bylo zlepšení života handicapovaných spoluobčanů a jejich plnohodnotné zapojení do společnosti.Svoboda zvířat se zabývá všeobecně ochranou zvářat, nicméně specializuje se na Nahrazení pokusů na zvířatech, kampaň Proti srsti, kde jde o zamezení zabíjení zvířat kvůli kožešinám (úspěchem je zákaz prodeje výrobků z tuleňů v EU a nová legislativa v ČR) a další.


Sign the International Petition

---
Stacionář Olga Říčany se podařilo postavit.
---
Nové svatovítské varhany
Daroval jsem píšťalu Viole 4´ d; Positiv (II. manuál). Dokončeme svatovítskou katedrálu, symbol naší vlasti.Poslední aktualizace: 13.08.2018